Обирай DENSO! Ми вже почали використовувати нову рекламну візуалізацію бренду для ринку післяпродажного обслуговування

14 серпня 2020 | Стаття

Кампанія на європейському ринку підкреслює сильні сторони продукції DENSO та її пристрасть до досконалості

A4 Range August 2020 220X307

DENSO Europe Aftermarket запускає нову кампанію по просуванню бренду, закріпивши свою репутацію якісного, надійного постачальника, що здатний знаходити універсальні рішення для великих гуртових компаній та автомайстерень.

Кампанія «Обирай DENSO» буде висвітлюватися засобами масової інформації у багатьох європейських країнах.

Загалом кампанія «Обирай DENSO» орієнтується на дистриб'юторів, оптових продавців та СТО на незалежному вторинному ринку.

У рамках даної кампанії представлений великий вибір продукції DENSO - від свічок запалювання і лямбда-датчиків до склоочисників, компресорів та повітряних фільтрів.

Проте йдеться не лише тільки про запчастини: це також про захоплення DENSO проєктуванням та виготовленням деталей OE-якості, відданість технологічному прогресу та досягнення з ключовими партнерами, такими як Toyota Gazoo Racing Team.

Чому «Обирай DENSO»?

Кампанія ґрунтується на слогані «Обирай DENSO»  і задає ряд певних питань, таких як «Як впізнати ідеальну деталь?», «Чи може закохатися автомобіль?»

Головною темою є те, що обравши DENSO, не потрібно непокоїтися про те, чи підійде деталь, чи в ній можуть з’явитися дефекти.

Деталі DENSO виготовлені з високою точністю та проходять контроль якості щодо вимог OE, що робить DENSO розв'язанням всіх питань споживачів, коли йдеться про запчастини. Саме тому 9 із 10 автомобілів укомплектовані запчастинами DENSO.

Менеджер стратегічного загальноєвропейського маркетингу DENSO Europe Фатія Лаович (Fatiha Laauich) каже: «Ми прагнемо до успіху наших клієнтів, виробляючи високоякісні деталі, що точно відповідають їх особливим функціям і високим стандартам обслуговування».

"Чому обирати DENSO? Тому що ми розуміємо, як працюють дистриб'ютори та СТО, ми прагнемо завжди бути на крок попереду та відрізнятися від інших, і ми безумовно надаємо нашим клієнтам саме ту продукцію, яка їм потрібна. Тому ми вважаємо, що DENSO - це розумний вибір".

M28346 3D Product P2 Eu A C Penguin Press Ad 148X210 Aw 001 Keyline

Back to overview Назад