Робототехніка

Якщо ви обираєте робототехнічне рішення DENSO, можете бути впевнені, що інвестуєте в продукт вищої проби. Компанія DENSO відома своєю прихильністю до підтримки високої якості і високого рівня задоволеності клієнтів. Коли в 1960-і роки з'явилися перші промислові роботи, компанія DENSO почала розробку і застосування нових технологій в своїх власних виробничих процесах. Це дозволило їй постійно покращувати і модернізовувати апаратне і програмне забезпечення.

Сьогодні DENSO Robotics, світовий лідер в секторі виробництва малих промислових роботів, продовжує задавати тон в області надійності, гнучкості і функціональності. Компанія встановила більше 110 тисяч роботів по всьому світу, з яких 20 тисяч вона використовує на своїх власних виробництвах. Жодна інша компанія не має таких знань і досвіду в області розробки і виробництва робототехніки.  

Наша пропозиція

ЗБІЛЬШУЮЧИ ВАШУ ПРОДУКТИВНІСТЬ, ПРИМНОЖУЮЧИ ВАШІ УСПІХИ

Ми можемо знизити ваші виробничі витрати і збільшити швидкість реакції на ринкові вимоги наступними способами:  

  • Неперевершена швидкість і точність роботи наших роботів економить ваш час. Процеси завершуються швидше. 
  • Наші роботи неймовірно надійні і міцні. Це означає, що ваші виробничі операції виконуються з максимальною ефективністю. 
  • Завдяки своїм виключно компактним розмірам і легкості наші роботи економлять простір. Більше немає необхідності у громозких конструкціях. 
  • Наші роботи вимагають мінімального обслуговування і догляду. Це означає, що вони працюють без вимушених зупинок на регулярне обслуговування. 

Внаслідок низької витрати енергії роботи DENSO вимагають мінімальних витрат, і тим самим турбуються про довкілля.

В ПЕРШУ ЧЕРГУ ЕКОЛОГІЯ

Турбота про довкілля є важливою частиною процесу виробництва роботів DENSO, і ми виражаємо свою повну прихильність до процесів зі скорочення використання небезпечних речовин.   Ми розуміємо, що роботи мають бути екологічними, найефективнішими та приносити високий прибуток.

Наші роботи створювалися з установкою на низьке споживання енергії, і тому можуть працювати від стандартної мережі в 230V. Як результат, наші продукти і системи допоможуть вам повністю реалізувати потенціал вашого бізнесу з врахуванням екологічних вимог.

ГНУЧКІ. ШВИДКІ. ЕФЕКТИВНІ. 

Від важкого машинобудування до фармацевтичного сектору — величезний спектр різних індустрій може виграти від використання роботів DENSO, від того, як вони організовують і оптимізують процеси. Всебічна і прогресивна функціональність наших продуктів може бути запрограмована під абсолютно будь-який процес або ситуацію, де застосовується робот-маніпулятор. Будь це проста перекладальна дія або неймовірно складний процес, як, наприклад, повністю автоматичне виробництво медичної ін'єкції, роботи DENSO знаходяться на першій лінії сучасних виробничих рішень.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ 

Роботи DENSO створювалися так, щоб зробити процес їх програмування як можна простішим і зручнішим. Ми розробили ряд рішень, які дозволять управляти роботами в найбільш комфортному і знайомому вам форматі.  

Для простоти використання всі роботи DENSO оснащуються стандартним адаптером Ethernet для підключення до іншого обладнання, наприклад, до персонального або промислового комп'ютеру.

http://www.densorobotics-europe.com/ru>>