Життя та енергетика

Компанія DENSO всесвітньо відома у виробництві автомобільних комплектуючих і запасних частин, але чи знали ви, що DENSO також розробляє широкий спектр продуктів для будинку і промисловості?

Команда з розвитку бізнесу підрозділу DENSO Life&Energy працює над розширенням експертизи DENSO в автомобільній промисловості на інші області виробництва. Завданням команди з розвитку бізнесу Life&Energy є реалізація довгострокового плану DENSO до 2020: "захищати життя, зберігати планету і створювати основу для світлого майбутнього" шляхом створення інноваційних продуктів, які підуть на користь для захисту довкілля і підвищать рівень життя.

DENSO інвестує 9.4% від своїх консолідованих продажів в дослідження і розробки, демонструючи фокус компанії на розробці продуктів нового покоління. Не дивлячись на те, що на сьогодні неавтомобільні продукти складають лише 2% від загального прибутку DENSO, існують великі амбіції щодо розвитку цього бізнес-напрямку в наступні роки.


Місія:

  • Використовуючи креативність більше 120 000 співробітників DENSO у всьому світі, розробити модель суспільства майбутнього для кожного регіону.  
  • Сфокусувавши зусилля восьми підрозділів DENSO, створити рішення для потреб наступного покоління.  
  • Ці рішення повинні втілитися в інноваційних продуктах і послугах, які б відповідали потребам повсякденного життя.

Ключові чинники зростання:  

  • Тісні та довгострокові взаємини з клієнтами 
  • Використання синергетичного ефекту від рішень для автомобільного бізнесу в неавтомобільних областях 
  • Глобальна присутність DENSO для виробництва товарів і надання послуг клієнтам у всьому світі

Один з прикладів сучасних енергоефективних товарів та товарів, що використовують поновлювані джерела енергії:  

Дізнатися більше про Тепловий насос на CO2* 

Іншим проривом є запатентована DENSO технологія ‘Ejector Cycle’, яка оптимізує ефективність компресору. Вона утримує енергію, яка зазвичай втрачається під час випаровування, шляхом збільшення тиску впуску.