Політика захисту персональних даних

Політика компанії DENSO в області захисту персональних даних

Останнє оновлення від 22 травня 2020 року
Ринок післяпродажного обслуговування і робототехніка

DENSO Europe BV, компанія, заснована в Нідерландах, зареєстрована в Торговій палаті Нідерландів під номером 32050077, юридична адреса: Hogeweyselaan 165, 1382 JL Весп, Нідерланди, та її афілійовані особи (також у тексті — «ми»), зобов’язується всебічно захищати та поважати вашу приватність.

Ця політика (разом із нашими умовами використання та будь-якими іншими згаданими в ній документами) встановлює основні принципи, згідно з якими ми будемо обробляти будь-яку особисту інформацію, яку ми збираємо на вашому пристрої, або яку ви надаєте нам самостійно. Уважно прочитайте наведену нижче інформацію, щоби зрозуміти нашу політику використання вашої особистої інформації, а також те, як ми будемо її обробляти.

Ми будемо так званим «Контролером» персональних даних, які ви нам надаєте. Ми збираємо лише основну особисту інформацію, яка не містить жодних спеціальних чи конфіденційних даних.

Проте вона може включати ім’я, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер телефону, номер пристрою.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВАС, яку ми збираємо

Ви можете надати нам інформацію, заповнивши спеціальні форми на нашому вебсайті (сайтах), або скориставшись телефоном, електронною поштою чи іншим каналом зв’язку. Цей процес надання даних відбувається, коли реєструєтеся на наших вебсайтах, відправляєте нам запит, укладаєте договір на надання послуг, берете участь у конкурсі, акції або опитуванні, а також коли ви повідомляєте про проблему в роботі нашого сайту. Особиста інформація, яку ви надаєте, може включати ваше ім’я, поштову адресу, адресу електронної пошти та номер телефону, а також інші відомості, які дають змогу якісніше надавати вам наші послуги або необхідну підтримку.

Зокрема ми можемо попросити вас надати такі дані:

 • Інформацію, яку ви надаєте, заповнюючи форми на вебсайтах DENSO AFTERMARKET і DENSO ROBOTICS («наші веб-сайти»). Сюди входить інформація, що надається під час реєстрації для подальшого використання нашого сайту або під час заповнення контактних форм із запитом на надання додаткових послуг, пов’язаних із нашою продукцією (наприклад, форма для замовлення ремонтних послуг або інші контактні форми). Ми також можемо попросити вас надати інформацію, коли ви повідомляєте про проблему в роботі нашого вебсайту;

 • Коли ви зв’язуєтесь із нами, ми можемо реєструвати цей обмін повідомленнями;

 • Ми також можемо попросити вас пройти опитування, які ми проводимо в дослідницьких цілях, хоча ви і не зобов’язані це робити;

 • Докладну інформацію про операції, які ви здійснюєте через наш сайт, і про виконання ваших замовлень;

 • Коли ви відвідуєте наш вебсайт (сайти), ми можемо автоматично збирати інформацію про ваш комп’ютер, зокрема вашу IP-адресу, інформацію про здійснюваний пошук, історію відвіданих сторінок і те, як ви використовуєте наш вебсайт. Ця інформація може бути об’єднана з іншими даними, які ви надаєте нам, як це описано вище;

 • Інформацію, яку ви надаєте нам у формах із відгуками про продукцію, які ви заповнюєте на нашому вебсайті;

 • Ми можемо отримувати персональну інформацію, якщо ви використовуєте будь-який інший вебсайт, яким ми (або компанії з нашої групи) управляємо, чи користуєтеся іншими послугами, які ми надаємо.

ДЛЯ ЧОГО НАМ ПОТРІБНА ВАША ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

Нам потрібна особиста інформація про вас для досягнення таких цілей:

1.Виконання ваших запитів:

 • щоби надати вам інформацію, продукцію та послуги згідно з отриманим запитом;

 • для завершення будь-якої транзакції, яку ви здійснюєте за участі DENSO;

 • для управління будь-якою рекламною акцією або конкурсом, у якому ви берете участь через наш вебсайт (сайти).

2. Маркетинг:

На підставі вашої згоди ми надаємо вам оновлення та інформацію про інші пропоновані нами товари та послуги, аналогічні тим, які ви вже придбали.

3. Поліпшення якості обслуговування та управління обліковими записами:

 • щоби переконатися в тому, що контент із нашого сайту відображається оптимально, виходячи з ваших особистих потреб і параметрів вашого комп’ютера;

 • для належного управління нашим вебсайтом, а також для оперативного бізнес-адміністрування та застосування оновлень, зокрема для усунення неполадок, аналізу даних, тестування, дослідження, виконання статистичних та аналітичних операцій;

 • щоб інформувати вас про зміни в роботі наших служб і відправляти вам службові електронні листи, що стосуються персонального облікового запису.

Ми будемо збирати особисті дані лише тоді, коли це абсолютно необхідно, і ніколи не будемо збирати непотрібну нам особисту інформацію.

Ми не передаватимемо вашу особисту інформацію жодним особам за межами групи DENSO без отримання вашої згоди, за винятком ситуацій, коли це потрібно для виконання наших договірних зобов’язань перед вами або надання вам необхідних даних.

Зважайте на те, що ми можемо продати, передати або об’єднати частини нашого підприємства або наших активів. Також ми можемо спробувати придбати інші підприємства або злитися з ними. Якщо в нашій компанії відбудуться зміни, нові власники можуть використовувати ваші персональні дані у такий само спосіб, як це зазначено в цій заяві щодо забезпечення конфіденційності.

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Ми будемо використовувати ваші персональні дані лише згідно з вимогами законодавства. Найчастіше ми будемо використовувати їх у таких ситуаціях:

 • Коли нам потрібно виконати умови договору, який ми збираємося укласти або вже уклали з вами;

 • Коли це необхідно для відстоювання наших законних інтересів (або інтересів третьої особи), якщо ваші інтереси й основні права не мають переважної сили над цими інтересами;

 • Коли ми змушені дотримуватися юридичних або нормативних зобов’язань.

Ми вимагаємо від усіх третіх осіб поважати безпеку ваших персональних даних і поводитися з ними відповідно до вимог чинного законодавства. Ми не дозволяємо нашим стороннім постачальникам послуг використовувати ваші персональні дані у своїх власних інтересах — ми дозволяємо їм обробляти вашу особисту інформацію тільки в певних цілях і відповідно до наших інструкцій.

ДЕ МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Інформація про вас, яку ми збираємо, зберігається в межах Європейської економічної зони (ЄЕЗ). Проте вона може бути передана країні, що розташована за її межами. Вона також може оброблятися співробітниками, які працюють за межами ЄЕЗ у групі компаній DENSO. Законодавство деяких країн може не забезпечувати такий самий рівень правового захисту вашої інформації, як на території ЄЕЗ. DENSO уклала договори з чітко визначеними умовами роботи в цих країнах (стандартні договірні положення), щоби забезпечити в такий спосіб захист вашої особистої інформації. Надаючи свою особисту інформацію, ви погоджуєтеся на її передавання, зберігання чи оброблення. Ми вживатимемо всіх можливих заходів для забезпечення того, щоби ваші дані оброблялися в безпечний спосіб і відповідно до змісту цієї заяви щодо забезпечення конфіденційності. Компанія DENSO також уклала договори з чітко визначеними умовами з усіма сторонами, які обробляють особисту інформацію від її імені.

На жаль, передавання інформації через мережу Інтернет не є цілком безпечною процедурою. Ми зробимо все можливе для захисту вашої особистої інформації, але ми не можемо гарантувати безпеку даних, розміщених на нашому сайті — будь-яке передавання ви здійснюєте на власний ризик. Після отримання вашої інформації ми будемо використовувати погоджені процедури та засоби для забезпечення безпеки, спрямовані на запобігання несанкціонованому доступу до неї.

Уся інформація, яку ви надаєте компанії DENSO, зберігається на захищених серверах. Будь-які платіжні операції шифруються за допомогою технології SSL.

ЯК ДОВГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ

Ваша інформація, яку ми використовуємо для працевлаштування/найму персоналу, буде зберігатися в нас не більше 6 місяців (або впродовж меншого періоду часу, якщо ви повідомите нас про те, що більше не хочете, щоби ми зберігали ці дані).

У будь-якому разі ми ніколи не будемо зберігати вашу інформацію довше, ніж це необхідно відповідно до вимог законодавства (національного або європейського) або для ведення діяльності та виконання зобов’язань згідно з договором.

ЩИ МИ ТАКОЖ ХОТІЛИ Б ЗРОБИТИ З ВАШОЮ ОСОБИСТОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Якщо ви вже є клієнтом нашої компанії, ми хотіли би використовувати ваше ім’я та адресу електронної пошти, щоби надавати інформацію про наші майбутні пропозиції та цікаві для вас продукти. Ці дані не передаються третім особам, за винятком ситуацій, коли вони призначені для інших цілей. Будучи шановним клієнтом, ви можете в будь-який час відмовитися від підписки телефоном, або відправивши листа на вказану вище адресу електронної пошти, або перейшовши за спеціальним посиланням у будь-якому надісланому вам маркетинговому повідомленні, або зв’язавшись із нами в будь-який час за вказаною нижче адресою.

ВАШІ ПРАВА

Ви маєте право попросити нас не обробляти вашу особисту інформацію в маркетингових цілях. Ви можете скористатися своїм правом на відмову від такого оброблення, відмітивши відповідне поле у формах, які ми використовуємо для збирання даних. Ви також можете скористатися цим правом у будь-який час, зв’язавшись із нами за адресою <privacy@denso.nl>.

Ви можете в будь-який час надіслати запит про перегляд вашої особистої інформації, яку ми зберігаємо, і попросити про виправлення або видалення цих даних. Ви можете зробити це, надіславши свій запит за адресою <privacy@denso.nl>. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші терміни — упродовж 1 місяця. Пам’ятайте про те, що ми зможемо задовольнити ваш запит про видалення даних, лише якщо ми не зобов’язані зберігати вашу інформацію згідно з вимогами національного законодавства або законодавства ЄС, або для задоволення державних інтересів.

Якщо ви хочете подати скаргу на те, як ми обробляли вашу особисту інформацію, можете зв’язатися з нами із цього питання, надіславши листа за адресою: <privacy@denso.nl>.

Якщо ви не задоволені нашою відповіддю або вважаєте, що ми обробляємо ваші персональні дані з порушенням вимог законодавства, можете подати скаргу в уповноважений орган із питань захисту даних на території Нідерландів:  Authoriteit Persoonsgegevens.

ФАЙЛИ COOKIES

Файли cookie — це невеликі текстові файли, які розміщуються на вашому комп’ютері вебсайтами, які ви відвідуєте. Вони широко використовуються для того, щоби сайти могли працювати в належний спосіб або робити це більш ефективно, а також для надання відповідної інформації власникам сайту.

Один із файлів cookie, які використовує компанія DENSO, потрібен для забезпечення нормальної роботи декількох розділів сайту. Наш вебсайт використовує файли cookie, щоби відрізнити вас від інших користувачів. Ви можете видалити та заблокувати всі файли cookie з нашого вебсайту, але в такому разі деякі його розділи не працюватимуть, і ви, ймовірно, не зможете отримати доступ до певної інформації.

 

ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ РЕСУРСИ 

Наші вебсайти можуть містити посилання на сторонні вебсайти, плагіни та застосунки. Перехід за цими посиланнями або надання дозволу на такі підключення може дати змогу третім особам збирати або обмінюватися даними про вас. Ми не контролюємо ці сторонні вебсайти та не несемо відповідальності за забезпечення ними конфіденційності. Коли ви залишаєте наші вебсайти, рекомендуємо вам уважно ознайомлюватися з політикою забезпечення конфіденційності кожного вебсайту, який ви відвідуєте.

Для отримання докладної інформації про файли cookie, які ми використовуємо, і цілі, для яких вони нам потрібні, дивіться нашу Політику використання файлів cookies.

Ви можете зв'язатися з компанією DENSO через Портал самообслуговування або, якщо він тимчасово недоступний, електронноую поштою <privacy@denso.nl>.

 [Головний орган]

Нідерланди

[Інші управління захису інформації]

Бельгія

Чехія

Франція

Німеччина

Угорщина

Італія

Польща

Іспанія

Щвеція

Сполучене королівство

ФАЙЛИ